Site Overlay

Sukienki damskie i spodnie czyli jak kupować z głową

Sukienki damskie w neonowych kolorach

Często działamy pod wpływem impulsu. Kiedy widzimy wyjątkowe ubrania w niskich cenach, nie myślimy, tylko je kupujemy. Bo jak tu nie skorzystać z takiej okazji, prawda? Niestety to, że kupimy świetne spodnie damskie czy sukienki damskie w neonowym kolorze, nie znaczy że będziemy je nosić z przyjemnością. Czasami popełniamy takie błędy zakupowe pod wpływem emocji i chyba wszyscy od czasu do czasu jesteśmy ich ofiarami.

Zbliżona kolorystyka

Podczas zakupów często zwracamy uwagę na pociągającą cenę, kolor i krój. Nie zależy zapominać jednak o swoim własnym stylu. To od niego zależy czy założymy daną rzecz, czy też będzie ona wisieć w szafie. Częstą pułapką są sukienki damskie o intensywnych kolorach. Potrafimy sobie ją wyobrazić na nas samych w konkretnej okoliczności. Jednak przy każdej takiej sytuacji, kiedy widzimy coś o wyjątkowym kroju, czy tez kolorze, należy pomyśleć o tym czy mamy coś podobnego w swojej szafie. Jeśli tak i ta rzecz jest często przez nas noszona, to kolejna podobna z pewnością nie zaszkodzi. Jeśli jednak podobna rzecz leży nie ruszona od kilku lat, lepiej poszukać czegoś innego. Czegoś co będzie podobne do naszych ulubionych rzeczy w szafie.
Przykładowo, jeśli mamy ulubiona sukienkę zimową w wybranym kolorze i szukamy czegoś lżejszego na lato, warto przejrzeć sukienki szyfonowe w tym samym, bądź podobnym kolorze. Jeśli tylko czujemy się w tym odcieniu dobrze, to poszukajmy czegoś w podobnym. Z pewnością ta rzecz nam się sprawdzi.

Sukienki xxxl

Pamiętajmy także o kroju. To od niego w dużej mierze zależy jak będzie wyglądać nasza sylwetka. Jeśli jesteśmy większego rozmiaru i szukamy idealnej sukienki, która optycznie nas wyszczupli, a dodatkowo podkreśli nasze kształty, warta uwagi będzie sukienka trapezowa xl. Krój ten ma to do siebie że idealnie wyszczupla sylwetkę, dzięki rozszerzaniu się ku dołowi. Idealnie sprawdzi się u osób z szerszymi biodrami i wąskimi ramionami. By nadać więcej kształtu, wystarczy założyć pasek wokół talii i jesteśmy gotowe.
Najważniejsze jest to aby czuć się w naszych ubraniach pewnie i komfortowo. Nie możemy się czuć skrępowani i stresować się tym że dany krój czy kolor nam nie pasuje. Lepiej trzymać się sprawdzonych rzeczy i to na nich bazować podczas zakupowego szaleństwa.